SAMARBETSPARTNERS

KALENDER

Detta är preliminära tider, ändringar kan förekomma som inte visas här. Senast uppdaterad 7/4 2021

APRIL

Tis 13/4 17.00-21.00 Banan uthyrd (Trappen)
Lör 17/4 09.00- Arbetsdag innan besiktning

Sön 18/4 09.00- Arbetsdag innan besiktning
Tis 20/4 17.00-21.00 Banan uthyrd (Trappen)
Sön 24/4 09.00-16.00 Jägarexamen Slottet

Sön 25/4 09.00-16.00 Jägarexamen Slottet
Mån 26/4 09.00-21.00 STÄNGT, besiktning av banan.
Tis 27/4 09.00-21.00 STÄNGT, besiktning av banan.
Ons 28/4 18.00-21.00 Träning (Oscar A, John S)

MAJ

Mån 3/5 18.00-21.00 Träning (Magnus N, Tommy S)
Ons 5/5 18.00-21.00 Serie 1 Älg & Lill-älg
Ons 5/5 19.00-21.00 Serie 1 Trap
Ons 5/5 18.00-21.00 Träning (Magnus N, Tommy S)
Lör 8/5 09.00-16.00 Jägarexamen Slottet
Sön 9/5 09.00-16.00 Jägarexamen Slottet
Mån 10/5 18.00-21.00 Träning (Gunnar N, Magnus H)
Ons 12/5 18,00-21.00 Serie 2 Älg & Lill-älg
Ons 12/5 19.00-21.00 Serie 2 Trap
Ons 12/5 18.00-21.00 Träning (Gunnar N, Magnus H)
Lör 15/5 09.00-16.00 Jägarexamen Slottet
Sön 16/5 09.00-16.00 Jägarexamen Slottet
Mån 17/5 18.00-21.00 Träning (Håkan L, Göran H)
Ons 19/5 18.00-21.00 Serie 3 Älg & Lill-älg
Ons 19/5 19.00-21.00 Serie 3 Trap
Ons 19/5 18.00-21.00 Träning (Håkan L, Göran H)
Sön 23/5 Arbetsdag
Mån 24/5 18.00-21.00 Träning (Micke S, Ulli S)
Ons 26/5 18.00-21.00 Träning (Micke S, Ulli S)
Lör 29/5 09.00-16.00 Jägarexamen Slottet
Sön 30/5 09.00-16.00 Jägarexamen Slottet
Mån 31/5 18.00-21.00 Träning (Martin G, Emil E)

JUNI

Ons 2/6 18.00-21.00 Träning (Martin G, Emil E)
Mån 7/6 18.00-21.00 Träning (Magnus N, Oscar A)
Ons 9/6 18.00-21.00 Serie 4 Älg & Lill-älg
Ons 9/6 19.00-21.00 Serie 4 Trap
Ons 9/6 18.00-21.00 Träning (Magnus N, Oscar A)
Lör 12/6 Daniels vårfinal (Daniel)
Sön 13/6 Arbetsdag
Mån 14/6 18.00-21.00 Träning (Teddy, Fredrik S)
Ons 16/6 18.00-21.00 Träning (Teddy, Fredrik S)
Lör 19/6 KM Trap (Magnus N, Magnus H)
Mån 21/6 18.00-21.00 Träning (Per-Åke, Thomas E)
Ons 23/6 18.00–20.00 Träning (Per-Åke, Thomas E)
Mån 28/6 18.00–20.00 Träning (Emil E, Martin G)
Ons 30/6 18.00–20.00 Träning (Emil E, Martin G)

JULI (Ingen organiserad träning)

AUGUSTI

Mån 2/8 18.00-20.00 Träning (Magnus H, Gunnar N)
Ons 4/8 18.00–20.00 Träning (Magnus H, Gunnar N)
Tors 5/8 Björnpasset (Daniel A)
Lör 7/8 10.00 KM Skeet (Teddy, Daniel A)
Sön 8/8 12.00-16.00 Banan uthyrd
Mån 9/8 18.00–20.00 Träning (Fredrik J, Per-Åke)
Ons 11/8 18.00–21.00 Träning (Fredrik J, Per-Åke)
Tors 12/8 Björnpasset (Tommy S)
Lör 28/8 09.00-16.00 Jägarexamen Slottet
Sön 29/8 09.00-16.00 Jägarexamen Slottet

SEPTEMBER

Lör 4/9 09.00-12.00 Träning älg
Lör 11/9 09.00-12.00 Träning älg
Lör 18/9 09.00-12.00 Träning älg
Lör 25/9 09.00-12.00 Träning älg

OKTOBER

Lör 9/10 Ev. Höststig klass 1